VITRINSKÅP, "Wilma", Mio, 2000-tal.

2314236. VITRINSKÅP, "Wilma", Mio, 2000-tal.

Höjd ca 204 cm. Längd ca 103 cm. Bredd ca 43 cm.

Bruksslitage, nedre kant med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 977