JOHN BERTIL HÄGGSTRÖM. soffa, "Borkum", IKEA, 1970-tal.

2314209. JOHN BERTIL HÄGGSTRÖM. soffa, "Borkum", IKEA, 1970-tal.

Tresitsmodell. Stomme i förkromad metall. Lösa plymåer i skinn. Djuphäftad dekor. Längd ca 215 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 035