STOL, gustavianskt provinsarbete,1800-tal.

231408. STOL, gustavianskt provinsarbete,1800-tal.

Träpluggad.

Kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träpluggad.

Kraftigt slitage.

Antal besök: 569