STURE HUMBLA. Olja på pannå. Signerad och daterad -60.

231311. STURE HUMBLA. Olja på pannå. Signerad och daterad -60.

33 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

Antal besök: 2 962