INTARSIAARBETEN, 5 del, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal.

231278. INTARSIAARBETEN, 5 del, Mjölby Intarsia, 1930-40-tal.

Största föremålets höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 584