LJUSSTAKAR, 2 par, jugend, 1910/20-tal.

231265. LJUSSTAKAR, 2 par, jugend, 1910/20-tal.

1 par 1910-tal samt ett par senare kopior, ca 1950-tal. Tillverkade i mässing. Hamrad bottenplatta. Höjder mellan 18-20 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 810