STRINGHYLLA, 1900-tal.

STRINGHYLLA, 1900-tal.
231217. STRINGHYLLA, 1900-tal.

Höjd 77, bredd 80, djup 28 cm.
Från COM LED`s konkursbo.

Bruksslitage, smärre skador på gavlarna, en hylla slagen och med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Från COM LED`s konkursbo.

Antal besök: 689