HARALD SALLBERG. "Meditation", etsning, signerad, monogramsignerad sam daterad i trycket 36.

231191. HARALD SALLBERG. "Meditation", etsning, signerad, monogramsignerad sam daterad i trycket 36.

Bildyta 19,5 x 15,5 cm.

Gulnad. Ej axaminerad ur ram.

Harald Sallberg (1895–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 19,5 x 15,5 cm.

Gulnad. Ej axaminerad ur ram.

Harald Sallberg (1895–1963)

Antal besök: 1 005