PARTI SILVERSMYCKEN, 10 delar, spiralornamentik, 1900-tal.

231188. PARTI SILVERSMYCKEN, 10 delar, spiralornamentik, 1900-tal.

1 halsband och 2 armband med länkade plattor, stämplade 830S, JKP
Längd halsband ca 49 cm
2 broscher och 3 clipsörhängen , stämplade 830S, AG
1 brosch, stämplad Leire 1964, 925S, EH
1 ring, storlek 15,8 mm
Totalvikt 166 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd halsband ca 49 cm
1 ring, storlek 15,8 mm
Totalvikt 166 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 251