BROSCH/HÄNGE, silverinfattad camé.1900-tal.

23114. BROSCH/HÄNGE, silverinfattad camé.1900-tal.

Silverinfattad camé med markasiter.
5 x 4 cm.

Slitage, Någon markasit saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 x 4 cm.

Antal besök: 2 683