ASKAR, 2 st. Bakelit med silverinlägg, Silversmedjan I Perstorp AB , 1960-tal.

231148. ASKAR, 2 st. Bakelit med silverinlägg, Silversmedjan I Perstorp AB , 1960-tal.

Längd 12, bredd 8,5, höjd 4,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 229