KYLSKÅP, "Iglo", AB Calux, Stockholm, 1950/1960-tal.

231108. KYLSKÅP, "Iglo", AB Calux, Stockholm, 1950/1960-tal.

Teak.
Längd 71, bredd 45,5, höjd 87,5 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Slitage, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 187