MINIATYRTAVLOR, Gouache, 5 st, 18/1900-tal.

231059. MINIATYRTAVLOR, Gouache, 5 st, 18/1900-tal.

Två stycken med trä och benram, Höjder: 15 - 18 cm
Tre stycken, plast, Höjder:12,5 -14 cm.

Bruksslitage, spricka i vit benram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814