SVEN INGE HÖGLUND. grafiskt blad, signerad, numrerad II/XV, samt daterad 1977.

231054. SVEN INGE HÖGLUND. grafiskt blad, signerad, numrerad II/XV, samt daterad 1977.

Bildyta ca 72 x 62,5 cm.

Vack. Ej examinerat ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 72 x 62,5 cm.

Vack. Ej examinerat ur ram.

Antal besök: 906