TELEFON, Kobra, LM Ericsson, 1960/70-tal.

231039. TELEFON, Kobra, LM Ericsson, 1960/70-tal.

Märkt med LM Ericsson made in Sweden. Höjd 22 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 878