LAMPA, slipat glas, 30/40-tal.

231028. LAMPA, slipat glas, 30/40-tal.

Höj och sänkbar. H: 35 cm.

Åldersslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj och sänkbar. H: 35 cm.

Antal besök: 1 814