GOLVLAMPOR, 2 +1 st, Fagerhults belysning samt Alda, 1900-talets andra hälft.

230986. GOLVLAMPOR, 2 +1 st, Fagerhults belysning samt Alda, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 120 cm.

Slitage. Raster med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 120 cm.

Slitage. Raster med skador.

Antal besök: 1 506