TELEFONBORD i teak, 1960-tal.

230977. TELEFONBORD i teak, 1960-tal.

Bord med fyra lådor
Höjd 57 cm
Längd 60 cm
Djup 29,5 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, fanérskador på sidorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med fyra lådor
Höjd 57 cm
Längd 60 cm
Djup 29,5 cm.

Antal besök: 635