TAKLAMPA, glas, plast samt mässing, troligen Orrefors, 1960-tal.

230974. TAKLAMPA, glas, plast samt mässing, troligen Orrefors, 1960-tal.

Diameter 37 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.

Slitage.

Antal besök: 579