VINYLSPELARE, Dual HS 141, 1970-tal.

2309176. VINYLSPELARE, Dual HS 141, 1970-tal.

42 x 39 x 18 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 39 x 18 cm.

Antal besök: 1 337