FLYGPLANSMODELL, Saab 37 Viggen.

2309089. FLYGPLANSMODELL, Saab 37 Viggen.

Längd ca 33 cm, höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, mindre repor, saknar fönster.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 054