LYKTA, koppar, 1800/1900-tal.

LYKTA, koppar, 1800/1900-tal.
2308988. LYKTA, koppar, 1800/1900-tal.

Mått ca 38x24x23 cm.

Slitage. Glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 38x24x23 cm.

Slitage. Glas saknas.

Antal besök: 353