STOL, trä, allmogemålad, 3 ben, daterad 1777.

230880. STOL, trä, allmogemålad, 3 ben, daterad 1777.

Rygghöjd 84 cm, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall vid ryggfäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Färgbortfall vid ryggfäste.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 089