KARMSTOL, "Anders", Yngve Ekström.

230876. KARMSTOL, "Anders", Yngve Ekström.

Klädsel i sadelhjord.

Slitage, repor, märken. Klädsel med skador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i sadelhjord.

Antal besök: 5 190