STOLAR, 4 st, stålrör med rottningsits, Italien.

230857. STOLAR, 4 st, stålrör med rottningsits, Italien.

Stolar med flätad rottingsits och ryggbricka märkta Made in Italy
Rygghöjd 81 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar på sitsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 81 cm.

Antal besök: 841