PARTI BIJOUX, ca 25 delar, 1900-talet.

230856. PARTI BIJOUX, ca 25 delar, 1900-talet.

Halsband, örhängen i clipsmodell, broscher, förstoringsglas
Armbandsur i dammodell med urtavla märkt Lorus och boetts baksida märkt mov't Japan.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 575