VASER, 1 par, flussglas 1800-tal.

230829. VASER, 1 par, flussglas 1800-tal.

Överdel i glas, underdel i nysilver. höjd 31 cm, bredd 15 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 659