JARDINJÄR, 1 par, Majolika, Rörstrand, 1800-tal.

230828. JARDINJÄR, 1 par, Majolika, Rörstrand, 1800-tal.

Höjd 9 cm, längd 20 cm.

Åldersslitage, 1 skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm, längd 20 cm.

Antal besök: 787