SILVERBESTICK, 30 st, udda modeller och delar, 18/1900-tal, totalvikt ca 1000 gram.

230756. SILVERBESTICK, 30 st, udda modeller och delar, 18/1900-tal, totalvikt ca 1000 gram.

16 mindre skedar. 7 större skedar. 4 gafflar. 2 knivar. Knivblad ej silver.

Monogram och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogram och bruksslitage.

Antal besök: 1 005