SLAGBORD, 1800-tal.

2307553. SLAGBORD, 1800-tal.

Avlutat furu. Längd 43 + 66x2, bredd 89 cm, höjd 71 cm.

Mindre sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2307553. SLAGBORD, 1800-tal.

Mindre sprickor samt slitage.

Antal besök: 1 695