SILVERSKEDAR, 10 st, udda modeller, 1800-talets tidigare hälft, totalvikt ca 600 gram.

230752. SILVERSKEDAR, 10 st, udda modeller, 1800-talets tidigare hälft, totalvikt ca 600 gram.

Längd 21-22 cm.

Monogram, gravyrer och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21-22 cm.

Antal besök: 847