JOHAN ERICSON. Olja på duk. Signerad och daterad Joh. Ericson 1891.

23075. JOHAN ERICSON. Olja på duk. Signerad och daterad Joh. Ericson 1891.

Kustvy. 83 x 132 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustvy. 83 x 132 cm.

Antal besök: 1 508