WEIKKO KUUZELA. Tavla, blandteknik, signerad och daterad 2002.

230749. WEIKKO KUUZELA. Tavla, blandteknik, signerad och daterad 2002.

Ej examinerad ur ram, 60 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 170