OKÄND KONSTNÄR. Tavla, färglittografi, signerad och daterad, nummer 300/300.

230745. OKÄND KONSTNÄR. Tavla, färglittografi, signerad och daterad, nummer 300/300.

ej examinerad ur ram, 43 x 59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742