BURK, 4 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

23073. BURK, 4 delar, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor pioner och kalligrafi i polykroma färger. Höjd 17 cm.

Delar troligen ej ursprungligt tillhörande. Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 910