BYRÅ MED STENSKIVA. Rokokostil. 1900-talets mitt.

230724. BYRÅ MED STENSKIVA. Rokokostil. 1900-talets mitt.

Byrå med bordsskiva i marmor, intarsia och två lådor
Höjd 75 cm
Bredd 42,5 cm
Längd 78 cm.

Bruksslitage, märken, repor, stötskador
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm
Bredd 42,5 cm
Längd 78 cm.

Nyckel saknas.

Antal besök: 923