PETER BRANDES. FIGURKOMPOSITION.

2306853. PETER BRANDES. FIGURKOMPOSITION.

Signerad, daterad 92, numrerad 29/160, färgträsnitt på fritt liggande inramat papper, bildyta ca 42x33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 414