VAS med lock i porslin, 2 st, blåvit, 1900-tal, Kina.

230664. VAS med lock i porslin, 2 st, blåvit, 1900-tal, Kina.

Vas i gourdform med blå dekor av blommor, höjd 21 cm
Vas med blå dekor av blommor, höjd 21 cm
Stämplade.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade.

Bruksskick.

Antal besök: 990