RESVÄSKA, aluminium, Hitachi.

RESVÄSKA, aluminium, Hitachi.
2306209. RESVÄSKA, aluminium, Hitachi.

På hjul med draghandtag
Bredd ca 36 cm.
Djup ca 24cm.
Höjd ca 50 cm.
Fungerande kodlås.

Bruksslitage, främst utvändigt
Repor
Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul med draghandtag
Bredd ca 36 cm.
Djup ca 24cm.
Höjd ca 50 cm.
Fungerande kodlås.

Repor
Märken.

Antal besök: 940