Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
DAVID WALLIN. Landskap. Olja på pannå. Signerad och daterad -49.
230613. DAVID WALLIN. Landskap. Olja på pannå. Signerad och daterad -49.
55 x 47 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 47 cm.
Gomér & Andersson Linköping
777