SNUSDOSOR, 3 st, bl.a. Kalenderdosa. 1800-talets mitt.

230576. SNUSDOSOR, 3 st, bl.a. Kalenderdosa. 1800-talets mitt.

Mässing. Längd 7 - 12,5 cm.

Bruks/åldersslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Längd 7 - 12,5 cm.

Antal besök: 843