SKRIVSEKRETÄR, Gustaviansk stil,1900-tal.

230575. SKRIVSEKRETÄR, Gustaviansk stil,1900-tal.

Beslag i mässing. Skrivklaff med bakomliggande inredning. 2 utdragslådor. Höjd 106cm. Längd 90cm.

Faneraskador på ovandelen. Åldersslitage. En knopp fattas till en låda inuti.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 658