STOL så kallad Voyeuse, 1800-tal.

2305689. STOL så kallad Voyeuse, 1800-tal.

Höj och sänkbar ryggbricka. Betsat trä. Delvis klädd i blått tyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 312