SALONGSGRUPP, 4 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

230565. SALONGSGRUPP, 4 delar, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Bordsskiva i marmor. Höjd 63cm. Längd 90cm. Bredd 60cm. Soffa längd 132 cm, fåtölj bredd 59 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 828