BORDSLAMPA, Texa. 1900-tal.

BORDSLAMPA, Texa. 1900-tal.
2305601. BORDSLAMPA, Texa. 1900-tal.

Glasskärm, metallstomme, märkt Texa 151-15851 under basen.
Höjd 36 cm
Bredd 32 cm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm
Bredd 32 cm.

Antal besök: 808