JAVIER URQUIJO. Utan titel.

JAVIER URQUIJO. Utan titel.
2305532. JAVIER URQUIJO. Utan titel.

Olja på duk
På baksidan, signerad och daterad 1972
92 x 60 cm.

I gott skick. Silverpläterad träram, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
92 x 60 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 294