BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-tal.

23055. BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-tal.

Höjd till fäste ca 64 cm.

Slitage, skärmar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till fäste ca 64 cm.

Slitage, skärmar medföljer.

Antal besök: 4 271