BERTIL WAHLBERG. Tavla, olja på pannå, signerad, Sydländskt landskap.

230536. BERTIL WAHLBERG. Tavla, olja på pannå, signerad, Sydländskt landskap.

64 x 24 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 24 cm.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Antal besök: 538