SABEL, Weyersberg Kirschbaum & Co Solingen.

2305053. SABEL, Weyersberg Kirschbaum & Co Solingen.

Längd ca 87 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 87 cm.

Antal besök: 455