HILDING RÖSIÖ. Tavla, olja på duk, signerad, "Kvinna från västafrika".

230488. HILDING RÖSIÖ. Tavla, olja på duk, signerad, "Kvinna från västafrika".

45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Antal besök: 2 327