Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
HILDING RÖSIÖ. Tavla, olja på duk, signerad, "Kvinna från västafrika".
230488. HILDING RÖSIÖ. Tavla, olja på duk, signerad, "Kvinna från västafrika".
45 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 37 cm.
Kalmar Auktionsverk
2 327